Skip to content

Witamy w PBLINK Polska News

Wyróżnij się za granicą.
Pomagamy polskim firmom w ekspansji za granicą.


PBLINK.PL to portal biznesowy, którego celem jest dostarczanie rzetelnej wiedzy dla polskich przedsiębiorców działających za granicą.

Według danych Głównego Urzędu Statystycznego (GUS), przedsiębiorstwa z siedzibą w Polsce deklarują zaangażowanie w prawie 4 tysiące oddziałów za granicą. W grupie firm posiadających jednostki zagraniczne dominują mikro i małe przedsiębiorstwa, zatrudniające poniżej 50 osób.

PBLINK został założony przez Bartłomieja Kowalczyka w 2013 roku w Wielkiej Brytanii, aby wspierać polską społeczność biznesową. Wkrótce zdał sobie sprawę z ogromnego potencjału profesjonalnej sieci biznesowej w krajach anglojęzycznych. Teraz, posiadając ponad 10 tysięcy kontaktów w naszej bazie, pomagamy ambitnym polskim przedsiębiorcom rozwijać się na światowych rynkach.

Wierzymy, że polskie firmy to przede wszystkim jakość, doceniana wszędzie poza Polską. Misją portalu biznesowego PBLINK jest promocja i dostarczanie rzetelnej wiedzy oraz łączenie interesów. W grupie siła!
 
 

Naszym celem jest promocja polskiego biznesu, który osiąga sukces za granicą.

 

PBLINK promuje polskie firmy za granicą. Jeśli poszukujesz współpracowników, dystrybutorów, rekrutujesz account managerów na dany rynek lub osiągasz sukcesy, wyślij wiadomość do naszego News Desk.

Ogłoszenia B2B dają możliwość promocji Twoich usług.

Łączymy biznes. Organizujemy lub współorganizujemy wydarzenia biznesowe w Polsce i za granicą. 

Pomagamy w zdobywaniu grantów lub dofinansowania na rozwój biznesu za granicą.

Potrzebujesz pracowników lub szukasz partnerów/ Jesteś w dobrym miejscu.